wyniki

Wielkanoc tuż, tuż ...

Zbliżające się Święta Wielkanocne to doskonała okazja do przeprowadzenia warsztatów i zajęć plastycznych. W Gminnej Bibliotece Publicznej w Brudzeniu Dużym  pod okiem instruktorki Joanny Tomaszewskiej z Wincentowa dzieci wykonywały pisanki metodą decoupage. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i pomysłowością. Pisanki były niepowtarzalne ze względu na kolorystykę i zamieszczone motywy świąteczne. Kolejnym działaniem były warsztaty plastyczne zorganizowane we Filii bibliotecznej w Siecieniu. Pod okiem bibliotekarki uczniowie z Zespołu Szkół w Siecieniu wykorzystując różnorodne techniki plastyczne stworzyli barwne prace.  Wspólne spotkania, pogawędki, wymiana doświadczeń i pożytecznie spędzony czas w otoczeniu książek  to wartości,  na które warto zwrócić uwagę w przedświątecznym zabieganiu.