wyniki

Marta Fox w bibliotece

W czwartek 10 kwietnia 2014r. w GBP w Brudzeniu Dużym odbyło się spotkanie autorskie z Martą Fox, poetką, powieściopisarką i eseistką. Autorką książek dla młodzieży i dorosłych. Tematem jej twórczości prozatorskiej są przede wszystkim problemy młodzieży związane głównie z  dojrzewaniem emocjonalnym. Porusza w nich trudne tematy wieku dorastania. Na początku autorka zaprezentowała swoje najnowsze książki, czytała ich fragmenty oraz  mówiła  o bohaterach występujących w powieściach. W dalszej części spotkania odpowiadała na pytania czytelników, którzy pytali m.in. o to, co ją inspiruje do pisania, kiedy zaczęła się jej przygoda z pisaniem , czy wzoruje się na innych autorach itp.W spotkaniu wzięli  udział czytelnicy biblioteki tj. młodzież z Gimnazjum im. Pawła  Włodkowica w Brudzeniu Dużym. Na koniec były autografy, zdjęcia i pamiątkowy wpis do kroniki biblioteki.   Serdecznie dziękujemy.